Producenci

Producent maszyny/ciągnika

Najczęściej kupowane

Informacja

O MARCE AGRONE

Agrone oferuje szeroką gamę części zamiennych do najczęściej występujących maszyn uprawowych.

W ofercie znajduje się różnorodność asortymentowa do maszyn zachodnich producentów (m.in. Kuhn, Lemken, Kverneland, Gregorie Besson, Vogel&Nott oraz inne). Produkty wykonywane są na wysokim poziomie z dużą precyzją.

Przed wprowadzeniem do sprzedaży cały asortyment przeszedł testy wśród rolników (testy przeprowadzono na różnych klasach ziemi i w różnych warunkach). Pozwoliło to na stworzenie wytrzymałych zamienników, które gwarantują długi okres użytkowania.

ZALETY PRODUKTÓW AGRONE

Produkty oferowane przez markę Agrone przed wprowadzeniem na rynek były testowane, co pozwoliło na stworzenie zamienników najlepszej możliwej na rynku jakości:

-produkty wykonane są z blachy HARDOX 500, która jest twarda, wytrzymała i trudnościeralna;

-produkty posiadają otwory fasolkowe, dzięki którym śruba dobrze i stabilnie wpasowuje się w produkt.

Ponadto po zamontowaniu wierzchołek śruby zrównuje się z powierzchnią produktu (w niektórych wyrobach jest w niej głęboko schowany) dzięki czemu otrzymujemy gładką powierzchnię, która daje dodatkową ochronę przed uszkodzeniami powstałymi podczas użytkowania.

-niektóre produkty dodatkowo są poddawane procesowi napawania, co zwiększa ich wytrzymałość na urazy oraz wydłuża czas ich użytkowania (produkty uszlachetnione w ten sposób są wytrzymalsze dwu- a nawet trzykrotnie).

-wszystkie produkty poddane są procesowi czernienia, dzięki czemu uzyskują odporność na korozje.

Produkcja wszystkich produktów marki Agrone odbywa się w zakładach Komfort sp. z o.o., sp.k, Os. Cechowe 22, 64-840 Budzyń, Tel.: +48 67 2843 483, Fax.: +48 67 2834 515, e-mail: komfort@komfort.net.pl